Contact Pelican

Fill out the form below. We will contact you within 1 business day.

Pelican Ala-Tikkurila
Härkävaljakontie 28
00750 Helsinki
0207 007 720
ala-tikkurila@pelican.fi

Read more

Pelican Herttoniemi
Hitsaajankatu 8
00810 Helsinki
0207 007 715
herttoniemi@pelican.fi

Read more

Pelican Hesperian puisto
Mannerheimintie 40
00100 Helsinki
0207 007 745
toolo@pelican.fi

Read more

Pelican Itäharju
Kalevantie 11
20520 Turku
0207 007 760
itaharju@pelican.fi

Read more

Pelican Kilo
Kilonkartanontie 1
02610 Espoo
0207 007 725
kilo@pelican.fi

Read more

Pelican Konala
Paperitie 5
00390 Helsinki
0207 007 735
konala@pelican.fi

Read more

Pelican Lauttasaari
Vattuniemenkatu 20
00210 Helsinki
0207 007 780
lauttasaari@pelican.fi

Read more

Pelican Olari
Piispanmäentie 8
02240 Espoo
0207 007 730
olari@pelican.fi

Read more

Pelican Ruoholahti
Köydenpunojankatu 15
00180 Helsinki
0207 007 780
lauttasaari@pelican.fi

Read more

Pelican Tammisto
Sähkötie 12
01510 Vantaa
0207 007 740
tammisto@pelican.fi

Read more

Pelican Töölö
Mannerheimintie 102
Myymälä ja asiakaspalvelu: Päivärinnankatu 1
00250 Helsinki
0207 007 745
toolo@pelican.fi

Read more

Pelican Vallila
Mäkelänkatu 62
(Kulku lastausalueelle ja asiakaspalveluun Elimäenkatu 32 tai Kumpulantie 17)
00520 Helsinki
0207 007 710
vallila@pelican.fi

Read more

Pelican Viikki
Pihlajistonkuja 4
00710 Helsinki
0207 007 750
viikki@pelican.fi

Read more